Zavřít reklamu

Již nějakou dobu víme, že Motorola pracuje na třetí generaci svého ohebného véčka Motorola Razr. Nyní do éteru unikly jeho údajné první fotografie. Snímky, které pustil do oběhu web 91Mobiles, ukazují, že design Razru 3 je nápadně podobný poslední generaci skládacího véčka Samsungu Galaxy Z Flip. Motorola se zbavila „hrbu“ ve spodní části designu ve prospěch něčeho poněkud ploššího a tělo zařízení je oproti předchůdcům celkově o něco hranatější. Změnu potkal i výřez displeje, který je nyní kruhový, zatímco předtím byl široký. Displej by jinak měl mít rozlišení FHD+.

 

Další viditelnou změnou je duální fotoaparát, kdy předchozí generace měly pouze jeden. Podle webu bude mít primární fotoaparát rozlišení 50 MPx a světelnost objektivu f/1.8 a druhý, který má být kombinací „širokáče“ a makro kamery, rozlišení 13 MPx. Přední kamerka má být 32megapixelová. Kromě toho by měl třetí Razr dostat buď čipset Snapdragon 8 Gen 1, nebo jeho chystanou „pluskovou“ variantu, 8 či 12 GB operační a 256 nebo 512 GB interní paměti. Údajně bude představen v červenci nebo srpnu v Číně a nabízet se v černé a modré barvě.

Připomeňme, že Motorola uvedla na trh zatím dva modely ohebného Razru, jeden koncem roku 2019 a druhý o rok později, který byl vylepšenou verzí „jedničky“ s výkonnějším hardwarem a zejména podporou 5G sítí.

Dnes nejčtenější

.