Zavřít reklamu

Jaro je v plném proudu a vzhledem k neustále se zlepšujícímu počasí nás láká do přírody. Ať už jste vyznavači cyklistiky nebo jen turistiky, jistě se hodí na cestách využít četné příslušenství, které vaše zařízení nejen ochrání ale také rozšíří o další možnosti.

Pouzdra a kryty 

Ať už vlastníte jakýkoli model telefonu Samsung, nabídka pouzder je skutečně široká a jen na vás je, jestli vyhledáváte spíše decentní nebo komplexní ochranu svých zařízení. Můžete cílit jen na samotný kryt, nebo rovnou flipové pouzdro. My jsme nedávno ostatně obojí testovali a můžeme tedy doporučit nejen to od společnosti PanzerGlass, ale také přímo flipové pouzdro od Samsungu se zajímavou přidanou hodnotou v podobě výřezu pro displej ukazující ty nejdůležitější informace.

Široký výběr variant i s četnými motivy pro telefony Samsung najdete zde

Tvrzená skla 

Displej je to, co se na chytrém telefonu rozbije nejčastěji. To samozřejmě po nechtěném pádu. Pokud ale už investujete do krytu či pouzdra, zvažte, jestli se vám nevyplatí chránit i displej. Tvrzená skla nabízejí tu nejvyšší možnou ochranu, nijak nedegradují vzhled zařízení, jeho používání a ni kvality displeje, protože ty lepší řešení neubírají na jeho jasu. Protože jsme pak měli možnost testovat řešení od společnosti PanzerGlass, víme, že ho můžeme s klidným srdcem doporučit. Je skvělé nejen co se týče jednoduché aplikace, ale i maximální ochrany a příkladně citlivosti na dotek.

Tvrzená skla pro telefony Samsung koupíte například zde

Powerbanky 

Ač se výrobci snaží, seč mohou, dříve či později vašemu smartphonu prostě začne docházet baterie. Pokud jste ale v přírodě, máte problém. Nejde ani tak o to se dovolat, ale spíše se neztratit, protože i v oblastech bez signálu můžete používat off-line mapy. K tomu také samozřejmě chcete pořídit nějakou fotografii, abyste na své výlety měli patřičné vzpomínky. Věc druhá je, pokud plánujete vícedenní cestování. V takovém případě se omezení v podobě vybití baterie telefonu prakticky nevyhnete.

Na trhu je veliké množství externích nabíječek, kdy najdete ty malé a lehké, které ale mají obvykle nižší kapacitu, ty velké, které nabijí váš smartphone několikrát a samozřejmě i zlatou střední cestu. Volte tedy podle svých potřeb, chcete-li ale zůstat věrni značce Samsung, můžete sáhnout po řešení Samsung Wireless Battery Pack 10000mAh. Nabízí totiž ideální kapacitu a rychlé 15W bezdrátové Qi nabíjení, se kterým dobijete i svá sluchátka. Nabíjet umí ale i kabelem, takže obslouží dvě zařízení naráz. 

Široký výběr powerbanek najdete zde

Stativy 

Ať už vedou vaše cesty do hor nebo pořád ještě uklidněných velkoměst, jistě se hodí pro ty nejostřejší snímky použít různou stabilizaci. Ve dne není tato nutnost natolik palčivá, pokud ale chcete fotografovat i v noci, vyplatí se investovat do nějakého stativu. Díky němu totiž nebudou výsledné fotografie focené delšími časy rozmazané. Vhodné je v tomto případě hledat i takové zařízení, které nabízí vzdálenou spoušť.

Fotografové se jistě spokojí s řešením FIXED Snap Action, který nabízí vysouvací hlavu, ale také trojnožku stejně jako právě dálkové ovládání. Cena 780 Kč pak za ty lepší výsledky rozhodně stojí. Pokud nicméně raději natáčíte videa, jsou zde pro vás četné gimbaly. Moza Mini-MX vás vyjde jen na 1 390 Kč, za kterých udělá skutečně hodně parády. 

Stabilizátory pro mobilní telefony můžete koupit zde

Držáky 

Do auta, na kolo, na motorku, nebo i na kancelářský stůl – je jedno, kde a jak jaro trávíte. Svůj telefon můžete mít pořád na očích, a to dokonce i při běhání za pomoci vhodného armbandu. U auta můžete volit mezi držáky do ventilace nebo na palubní desku, a dokonce i do opěrky hlavy, u motorek a kol je zase uchytíte na řídítka. Výběr je veliký, bohatý a v různých cenových relacích. Můžete klidně sáhnout i po nějakém originálním upevňovacím mechanizmu, kdy vám stačí mít telefon ve speciálním pouzdře a použít jej s širokým portfoliem držáků jedné společnosti.

Držáky pro mobilní telefony najdete zde

Dnes nejčtenější

.