Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 25.–29. dubna obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně se jedná o Galaxy S10 Lite, Galaxy A52, Galaxy M31s, Galaxy Tab S8 Ultra a Galaxy Tab Active3.

Na telefony Galaxy S10 Lite, Galaxy A52 a tablet Galaxy Tab Active3 začal Samsung vydávat update s dubnovým bezpečnostním patchem. U Galaxy S10 Lite nese aktualizace firmwarovou verzi G770FXXU6GVD1 a jako první dorazila do Španělska, u Galaxy A52 nese update firmwarovou verzi A525FXXS4BVD1 a jako první byl dostupný v různých zemích Evropy a aktualizace pro Galaxy Tab Active3 přichází s firmwarovou verzí T575XXS3CVD2 a jako první dorazila do Hongkongu. Jako vždy si můžete dostupnost nového updatu zkontrolovat manuálně otevřením Nastavení→Aktualizace softwaru→Stáhnout a nainstalovat.

Aktuální vlajkový tablet Samsungu Galaxy Tab S8 Ultra začal dostávat aktualizaci s květnovou bezpečnostní záplatou, která tento týden jako první „přistála“ na telefonech řady Galaxy S22 (lépe řečeno na variantách s čipem Snapdragon 8 Gen 1, tedy ne v Evropě). Update nese firmwarovou verzi X900XXU2AVD6 a má velikost kolem 505 MB. Kromě nového bezpečnostního patche, který opravuje desítky bezpečnostních chyb, přináší také vylepšení stability a celkové bezpečnosti. Konkrétní detaily však Samsung nezveřejnil.

Pokud jde o smartphone Galaxy M31s, ten obdržel aktualizaci s Androidem 12 a nadstavbou One UI 4.1. Přichází s firmwarovou verzí M317FXXU3DVD4 a jako první ji dostali ruští zákazníci. Součástí updatu je březnový bezpečnostní patch. Do více zemí by se aktualizace měla rozšířit v průběhu několika příštích týdnů.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.