Zavřít reklamu

Začátkem týdne unikly do éteru fotografie prvních chytrých hodinek Googlu Pixel Watch. Nyní tu máme sérii dalších, které je tentokrát ukazují s připevněným páskem, a navíc pěkně na ruce.

Silikonové řemínky mají podle webu 9to5Google velikost 40 mm a pravděpodobně je prý vyrábí sám Google. Podle uživatele Redditu jménem u/tagtech414, který fotky hodinek zveřejnil, je nasazení řemínků trošku složitější, díky knoflíku v každém otvoru, který vše uzamkne, jsou však prý „extrémně bezpečné“.

Podle redditora se také jedná o „nejpohodlnější hodinky“, které kdy nosil, např. v porovnání s jeho Galaxy Watch „téměř necítí, že je má vůbec na sobě“. Velkou předností hodinek je prý také to, že jejich korunka při ohýbání zápěstí nebo psaní nijak nedloube do zápěstí, což je problém zejména klasických hodinek, protože např. Apple Watch je nemají ve svém středu a Galaxy Watch pro změnu vůbec.

Pixel Watch se podle dostupných úniků budou nabízet ve třech různých modelech (z nichž jeden by měl podporovat 4G LTE). Chybět by jim nemělo 1 GB operační paměti, funkce sledování  srdečního tepu, bezdrátové nabíjení a s pravděpodobností hraničící s jistotou softwarově poběží na systému Wear OS. Představeny budou údajně v už květnu v rámci Google I/O.

Související články

Dnes nejčtenější

.