Zavřít reklamu

Po nálezu fyzických Pixel Watch a uveřejnění prvních informací o nich začínají samozřejmě vyplouvat na povrch další detaily. Třeba to, že hodinkám došla baterie, a proto nejsou přítomny žádné další snímky prostředí. Funkce Battery Share u nich totiž nefunguje, takže Google ji zde pravděpodobně omezuje. Důležitější zpráva se týká ale velikosti samotných hodinek.

chytré hodinky

Objevila se také fotografie, na které jsou nejen nové Google Pixel Watch, ale po své levici mají i Apple Watch a pravici zase Galaxy Watch – to tedy ve své první generaci z roku 2018. Po změření se zjistilo, že Pixel Watch mají svůj průměr 40 mm, viditelný displej má údajně průměr 30 mm, tloušťka hodinek je pak 14 mm a váha 36 g.

Svým průměrem tak budou hodinky shodné s 40mm verzí Galaxy Watch4, ale díky systému uchycení řemínku budou subjektivně menší. Oproti tomu jsou ale na tloušťku poměrně silné, protože Galaxy Watch4 ji mají necelých 10 mm (Apple Watch Series 7 mají tloušťku 10,7 mm). I váha chystané novinky je větší, protože ta činí u 40mm Galaxy Watch4 25,9 g.

Pokud nepočítáme model Classic, tak se Galaxy Watch4 prodávají ještě ve 44mm velikosti. Dá se poměrně dobře předpokládat, že i Google bude své Pixel Watch prodávat v několika velikostech, kde právě největší smysl dává i zde oněch 44 mm. Zadní strana hodinek má prý velmi baňatý tvar a méně se dotýká samotného zápěstí. Dojem z nich je však prý velmi prémiový. Korunka se dokonce ovládá stejně dobře jako ta na Apple Watch. Ještě jedna zajímavost je, že senzory jsou nápadně podobné těm u fitness náramku Fitbit Charge 5, jak můžete vidět v galerii výše.

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.