Zavřít reklamu

Galaxy Watch4 jsou bezesporu jedny z nejlepších chytrých hodinek na trhu, a budou ještě lepší. Samsung totiž již dříve potvrdil, že na ně brzy dorazí Asistent Google. I když Galaxy Watch4 podporu hlasového asistenta již mají, konkrétně podporují Bixbyho, mnoho uživatelů už delší dobu hlasitě volá po tom, aby na nich byla zpřístupněna populárnější alternativa Googlu. Přesné datum, kdy na nich „přistane“, ale stále není známé, již nyní však hraje hlavní roli v novém propagačním YouTube videu španělského Samsungu.

Minulý týden americký mobilní operátor Verizon aktualizoval své stránky podpory pro Galaxy Watch4 a oznámil nový systémový update přinášející integraci Asistenta Google. Tato informace však byla mezitím ze stránek odstraněna a Google následně potvrdil, že podpora Asistenta ještě nebyla spuštěna.

Klíčovým slovem je zde nicméně „ještě“, jelikož nový klip ukazuje muže, který pokynem „Hey Google“ žádá, aby mu Galaxy Watch4 přehrály hudbu v aplikaci YouTube Music. I když Asistent Google v 15sekundovém videu účinkuje jen asi tři sekundy, je jasné, že klip byl vytvořen hlavně kvůli němu.

Kdy přesně populární hlasový asistent na Galaxy Watch4 dorazí, tak stále nevíme, dávalo by však smysl, kdyby se tak stalo příští měsíc, kdy startuje každoroční vývojářská konference Google I/O (konkrétně se bude konat 11. a 12. května).

Galaxy Watch4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.