Zavřít reklamu

Minulý týden oznámil Samsung modely Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra a kromě běžných celosvětově dostupných barevných variant je společnost na vybraných trzích prodává i v jiné barevné edici. To však exkluzivně prostřednictvím svého internetového obchodu. Kromě těchto speciálních barev však uvede Samsung na trh také speciální ediční varianty svého nejnovějšího vlajkového smartphonu.

Podle spolehlivého tipu pracuje společnost Samsung na limitovaných variantách modelu Galaxy S22 Ultra ve spolupráci se společnostmi Mercedes a Mark & Lona. Mark & Lona je značka prémiové módy a doplňků a je známá především mezi golfisty. Součástí edice Mark & Lona modelu Galaxy S22 Ultra je značkovač míčků, pouzdro, klíčenka, řemínek a barevné pouzdro na telefon. Ten s jeho přibaleným příslušenstvím je také úhledně vložen do velké žluté krabice.

Galaxy S22 Ultra v edici Mercedes-EQ se bude dodávat v balení připomínající spíše kufr. Jeho součástí je pouzdro na telefon, pouzdro na karty, klíčenka, poutko na tašku a těžítko. Kromě klíčenky, která je samozřejmě chromovaná, je všechno ostatní příslušenství vyvedeno v tmavě modré až fialové barvě. A ano, všude je samozřejmě logo německé automobilky.

Obě tyto varianty speciální edice Galaxy S22 Ultra vypadají velmi efektně, nejsou ale k dispozici žádné informace o tom, kdy by je Samsung uvedl na trh a ani to, na jakém tak uvede. Pravděpodobně se navíc bude jednat jen o specializované obchody. Samozřejmostí pak je, že k dispozici bude jen omezené množství, od čehož se bude odvíjet i konečná cena.

Nově představené Samsung produkty bude možné zakoupit například na Alze

Související články

Dnes nejčtenější

.