Zavřít reklamu

Klávesnice Samsungu dostala nový hutný update, který má přes 80 MB, a který ji aktualizuje na verzi 5.4.70.25. V první řadě byla vylepšena funkce Suggest Text Correction, která je nyní o poznání chytřejší. Funkci, kterou Samsung představil v nadstavbě One UI 4.0, je nyní také možné v každé aplikaci zapnout či vypnout.

Dále korejský technologický gigant učinil uživatelské rozhraní konzistentnějším napříč různými zeměmi. Zde je třeba podotknout, že se lze vrátit k původnímu layoutu, a to prostřednictvím možnosti Key and Special Character Layout v nastavení klávesnice. Samsung také vyslyšel své zákazníky a na základě jejich podnětů vylepšil svou klávesnici tak, aby měla při zadávání určitých kláves nižší míru překlepů.

A konečně, nová aktualizace přináší několik oprav chyb a vylepšení funkce schránky. Připnuté položky nyní mají vylepšené chování a rovněž byl opraven bug, který při použití funkce Vložit způsoboval spadnutí aplikace Samsung Notes. Schránka by se též nyní měla renderovat správně při použití tmavého režimu. Kompletní poznámky k vydání si můžete přečíst v galerii.

Související články

Dnes nejčtenější

.