Zavřít reklamu

Pro mnoho fanoušků Samsungu je Galaxy Note9 stále jedním z nejlepších modelů dnes již mrtvé řady, kterou nahradil Galaxy S22 Ultra. Spousta z nich jej nechce měnit, a to i z toho důvodu, že stále dostává pravidelné bezpečnostní aktualizace, i když již před časem na něj korejský obr přestal vydávat updaty operačního systému.

Momentálně dostává Galaxy Note9 bezpečnostní aktualizace na většině trhů každé tři měsíce, což je pro smartphone uvedený do prodeje v roce 2018 jistě skvělé. Ale jak dlouho bude tato podpora ještě trvat? Samsung pro Galaxy Note9 a Galaxy Note9+ nedávno ukončil softwarovou podporu, neboť oba telefony pobyly na trhu (necelé) čtyři roky. To ovšem neznamená definitivní konec aktualizací, pokud bude objevena závažná vulnerabilita, řada může ještě jeden nebo dva updaty dostat. Je každopádně pravděpodobné, že praktická softwarová podpora pro ni skončí nejpozději na podzim letošního roku.

Pokud jste majitelem Galaxy Note9 a přemýšlíte o upgradu, doporučujeme zvážit pořízení „vlajky“ Galaxy S22 Ultra. Ta stejně jako Galaxy Note9 nabízí integrovaný stylus, samozřejmě mnohem lepší výkon a navíc spoustu skvělých funkcí. Více se o ní můžete dozvědět v naší recenzi.

Samsung Galaxy S22 Ultra koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.