Zavřít reklamu

Před nedávnem jsme informovali, že v druhé sezóně seriálu Star Trek: Picard se mihnul telefon Samsung Galaxy Fold2. Nyní se v novém seriálu Moon Knight, který vysílá streamovací platforma Disney+, objevil smartphone korejského obra z roku 2018.

První epizoda seriálu Moon Knight ukazuje postavu, která používá telefon Galaxy S9, jenž byl uveden na trh téměř přesně před čtyřmi lety. Jak uvádí web 9to5Google, není jasné, jestli jde o Galaxy S9, nebo větší Galaxy S9+.

Telefon Samsungu se podle webu v seriálu nejprve objevuje v pouzdře, které se vyznačuje hieroglyfickým designem zdůrazňujícím výřez pro zadní fotoaparát, pod ním umístěnou čtečku otisků prstů a blesk fotoaparátu a senzory napravo od něj. Později má Galaxy S9 figurovat ve scéně, kdy skupina postav požádá Oscara Issaca, který v seriálu hraje hlavní roli, aby ji čtyři roky starou „vlajkou“ vyfotil. V této scéně prý tentokrát „účinkuje“ bez pouzdra. Galaxy S9 není jediným telefonem, který se v první epizodě seriálu objevuje. Hlavní postava totiž používá i legendární véčko Motorola RAZR V3.

Související články

Dnes nejčtenější

.