Zavřít reklamu

Globálně populární aplikace na tvorbu a sdílení krátkých videí TikTok, i když po posledním updatu už bychom mohli přívlastek možná vynechat, by měla již brzy dostat funkci, která ji ještě více přiblíží k videoplatformě YouTube. O co konkrétně jde?

TikTok chystá funkci s názvem Watch History (historie sledování videí). S tím, jak v aplikaci přibývá stále více obsahu, i v souvislosti s výše uvedeným updatem, se tato funkce bude více než hodit. Novinka je zřejmě již ve fázi testování, jak vyplývá z příspěvků některých uživatelů na Twitteru. Nová funkce bude podle nich přítomná v nastavení aplikace, v sekci Obsah a aktivita. Momentálně není známo, kdy by se mohla rozšířit k více uživatelům, nemělo by to však trvat příliš dlouho.

TikToku se týká ještě jedna zpráva. Navázal totiž spolupráci se slavným filmovým festivalem v Cannes, který mimo jiné zahrnuje celosvětovou soutěž mezi tvůrci krátkých videí. Kromě toho bude možné v aplikaci sledovat rozhovory s filmovými hvězdami a události z pověstného červeného koberce. Festival začíná už 17. května.

Související články

Dnes nejčtenější

.