Zavřít reklamu

Pokud jde o kategorii ohebných telefonů, Samsung v současnosti nemá hmatatelnou konkurenci. Díky úspěchů „skládaček“ Galaxy Z Fold3 a Z Flip3 si na tomto poli upevnil dominanci, kterou konkurenční značky zatím nijak viditelně neohrožují. Nyní se však zdá, že korejský obr jednomu ze svých rivalů v této oblasti vysekl poklonu.

Marketingový zástupce společností Oppo a OnePlus na Twitteru zveřejnil GIF obrázek ohebného telefonu Oppo Find N, čímž chtěl všem připomenout, že dnešní smartphony nejsou vůbec nudné. Příspěvek se dočkal desítek reakcí, jedna však mezi nimi vyčnívala. Jejím autorem byl totiž americký Samsung Mobile. Na příspěvek reagoval zvoláním „Pretty ah-mazing!“, což bychom mohli přeložit jako „fakt úžasné!“.

 

V tuto chvíli není jasné, jestli Samsung „skládačku“ Oppo pochválil vědomě, nebo si myslel, že na obrázku byl jeden ze zástupců jeho řady Galaxy Fold. Je také možné, že chválil ohebná zařízení obecně. My se kloníme k možnosti, že pochválil konkurenta vědomě. V oblasti skládacích smartphonů má totiž takový náskok a získal v ní takové renomé, že si zkrátka může dovolit ocenit i konkurenční zařízení. Co si myslíte vy?

Související články

Dnes nejčtenější

.