Zavřít reklamu

Pro některé fanoušky kontroverzní rozhodnutí „zaříznout“ řadu Galaxy Note, lépe řečeno ji reinkarnovat v podobě telefonu Galaxy S22 Ultra, se Samsungu vyplácí. Nyní totiž vyšlo najevo, že nejvyšší model řady Galaxy S22 je prodejním hitem. Alespoň tedy v USA.

Průzkum společnosti Wave7 Research odhalil, že Galaxy S22 Ultra byl v únoru v obchodech amerických bezdrátových operátorů bestsellerem. 69 % jejich zástupců uvedlo, že poptávka po řadě Galaxy S22 jako celku je oproti loňské řadě Galaxy S21 vyšší.

Zpráva společnosti dodává, že Galaxy S22 Ultra prodal ze všech modelů aktuální vlajkové řady Samsungu nejvíce kusů. Druhým nejprodávanějším modelem byl ten standardní. Zpráva si taktéž všímá, že kdyby byly vyřešeny problémy s „napjatou dodávkou“, mohly by prodeje být ještě vyšší.

O tom, že Samsung má s dodávkami modelů Galaxy S22 nemalé problémy, víme již z minula. Bylo to patrné i během předobjednávkového období, kdy se odhadované dodací termíny mohly prodloužit až o týdny. Na schopnost korejského obra prodávat jeho nejnovější telefony mají nepochybně vliv potíže, se kterými se dlouhodobě potýká globální dodavatelský řetězec, píše web SamMobile.

Samsung Galaxy S22 Ultra koupíte například zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.