Zavřít reklamu

Globálně populární mikroblogová platforma Twitter oznámila, že pracuje na metodě, jak zrychlit nahrávání videí na androidových zařízeních. Už nyní by prý mělo být rychlejší sdílení videí v nižším rozlišení.

Podle Twitteru by nyní měli být uživatelé zařízení s Androidem 9 a vyšším schopni nahrávat svá oblíbená videa na platformu rychleji, pokud jsou nahrávky v rozlišení 720p a nižším a jejich přenosová rychlost je 3,5 MB/s nebo nižší. Platforma dodala, že momentálně pracuje na rychlejším nahrávání videí ve vyšší kvalitě.

Vyšší rychlost nahrávání je podle Twitteru možná proto, že platforma nyní podporuje „inteligentní zpracování a remuxování streamu pro zvýšení rychlosti lokálního zpracování“. Jinými slovy to znamená, že Twitter vylepšil způsob, jakým platforma zpracovává nahrávání, a tím urychlil upload videí.

Jak asi víte, existuje mnoho faktorů, které mohou mít vliv na rychlost nahrávání videa. Pro rychlejší upload je především nutné mít rychlé a stabilní internetové připojení. A to je něco, co Twitter ovlivnit prostě nemůže.

Související články

Dnes nejčtenější

.