Zavřít reklamu

Globálně populární mikroblogovací platforma Twitter se možná od základu promění. Podle známé vývojářky a leakerky Jane Wongové má totiž pracovat na funkci, která prý nebude autory omezovat délkou znaků.

Twitter od svého spuštění v roce 2006 uživatele v délce textu vždy omezoval – až do roku 2017 mohl mít příspěvek maximálně 140 znaků, v ten samý rok byl tento limit navýšen na dvojnásobek. Před dvěma lety pak platforma přišla s funkcí, která umožňuje psát delší texty rozdělené do více tweetů (limit 280 znaků za každý tweet však zůstal zachován). Nová funkce s názvem Twitter Articles, na kterou upozornila Jane Wongová, by tak měla být vyvrcholením snahy Twitteru dát uživatelům co největší prostor k vyjádření. Z mikroblogovací platformy by se tak stala platforma blogovací, která by mohla přilákat další uživatele.

V tuto chvíli není jasné, jestli bude nová funkce dostupná všem, nebo se bude týkat pouze předplatitelů Twitter Blue či Super Followers. Momentálně ani není známo, kdy by mohla být k dispozici. A co vy? Používáte Twitter? A pokud ano, uvítali byste možnost vytvářet na něm znaky nelimitované příspěvky? Dejte nám vědět v komentářích.

Související články

Dnes nejčtenější

.