Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek jistě víte, Samsung se chystá letos představit řadu nových smartphonů střední třídy, mimo jiné Galaxy A53 nebo Galaxy A73. Nyní benchmark Geekbench odhalil, že pracuje i na nástupci telefonu Galaxy M52 5G.

Nástupce Galaxy M52 5G se bude podle databáze Geekbenche 5 nepřekvapivě jmenovat Galaxy M53 5G (kódové označení SM-M536B). Hardwarově jej má pohánět čipset Dimensity 900 a softwarově Android 12. Smartphone jinak v testu jednoho jádra získal 679 bodů, ve vícejádrovém pak 2064 bodů. Podle informací webu SamMobile se nyní testuje v Indii a kromě ní má být také dostupný na evropských trzích.

Více o telefonu v tuto chvíli není známo, s ohledem na jeho předchůdce však můžeme očekávat, že bude disponovat Super AMOLED displejem s vysokou obnovovací frekvencí, minimálně 6 GB operační a 128 GB vnitřní paměti, alespoň trojitým fotoaparátem a baterií s kapacitou minimálně 5000 mAh. Vzhledem k tomu, že Galaxy A52 5G byl uveden na scénu loni na podzim, lze předpokládat, že na jeho nástupce si budeme muset ještě pár měsíců počkat.

Související články

Dnes nejčtenější

.