Zavřít reklamu

Začátkem týdne do éteru pronikl koncepční render ohebného telefonu Galaxy Z Fold4 od leakera Waqara Khana. Nyní stejný autor zveřejnil více vysoce kvalitních koncepčních obrázků toho, jak by čtvrtá generace Foldu mohla vypadat.

Pokud rendery ukazují konečný design chystané „skládačky“, bude používat podobný design zadních fotoaparátů jako telefon Galaxy S22 Ultra, kdy jednotlivé senzory (zde konkrétně tři) stojí samostatně (a vystupují tak z těla). Zařízení má stejně jako minulé generace Foldu úzký vnější displej, který má poměrně tenké rámečky. Obrázky jinak telefon ukazují v černé, stříbrné a bronzové barvě.

Největším designovým vylepšením „čtyřky“ by mohl být slot pro dotykové pero S Pen. I když jeho předchůdce byl prvním skládacím smartphonem Samsungu, který byl se stylusem kompatibilní, postrádal samostatný slot pro jeho uložení, což limitovalo jeho použitelnost. O Galaxy Z Fold4 v tuto chvíli není nic známo, i tento název je zatím neoficiální (je však nanejvýš pravděpodobný). Je každopádně téměř jisté, že jej bude pohánět vlajkový čip Qualcommu a že bude minimálně stejně odolný jako „trojka“. Uveden na scénu by mohl být v létě.

Související články

Dnes nejčtenější

.