Zavřít reklamu

Když se řekne „ohebný telefon“, většina z nás si představí řešení Samsungu. Korejský technologický gigant na „skládačky“ již nějakou dobu hodně sází a vyplácí se mu to. Na tomto poli je až neskutečně dominantní – v minulém roce podle jedné zprávy činil jeho tržní podíl skoro 90 %. Očekává se, že letos společnost také představí novou generaci řady Galaxy Z Fold. A právě Galaxy Z Fold4 se nyní objevil ve videu populárního designéra smartphonových konceptů Waqara Khana.

Jak můžeme na videu vidět, designový koncept čtvrtého Foldu má poměrně tenké rámečky a fotoaparát na hlavním displeji je, stejně jako u „trojky“, ukrytý pod panelem. Video dále ukazuje tři samostatné senzory fotoaparátu vystupující ze zařízení, na boku umístěnou čtečku otisků prstů či lehce zakřivenou zadní část telefonu.

Na videu je k vidění i dotykové pero S Pen, přičemž jeho šachta se nachází na stejné straně jako u telefonu Galaxy S22 Ultra. Právě integrovaný stylus by měl být jednou z největších novinek nové generace Foldu (S Pen funguje i s „trojkou“, je však nutné si jej dokoupit, protože pro něj nemá slot), i když Samsung něco takového zatím nepotvrdil. Svou novou vlajkovou „skládačku“ podle všeho představí ve třetím kvartálu letošního roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.