Zavřít reklamu

Jeden z chystaných telefonů Samsungu pro střední třídu – Galaxy M23 5G – se objevil ve službě Google Play Console. Ta potvrdila některé jeho specifikace včetně čipsetu.

Galaxy M23 5G je v Google Play Console uveden pod kódovým označením SM-M236B. Jde o stejné modelové číslo, které se nedávno objevilo v databázi benchmarku Geekbench. Služba kromě toho potvrdila, že telefon bude používat osvědčený čip střední třídy Snapdragon 750G (který se zde skrývá pod kódovým označením Qualcomm SM7225) a že bude disponovat 6 GB operační paměti. Odhalila také, že displej bude mít rozlišení 1080 x 2408 px.

Podle dřívějších úniků dostane telefon do vínku Super AMOLED displej s obnovovací frekvencí 90 Hz, čtverný fotoaparát, 3,5mm jack a baterii s kapacitou minimálně 5000 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení. Operačním systémem bude podle všeho Android 12 s nadstavbou One UI 4 nebo One UI 4.1. Galaxy M23 5G by měl být – alespoň v Evropě – dostupný ve světle modré a zelené barvě. Kdy by mohl být představen, v tuto chvíli není známo, pravděpodobně to však nebude v nejbližších měsících.

Dnes nejčtenější

.