Zavřít reklamu

Do éteru pronikly nové tiskové rendery telefonu Samsung Galaxy A53 5G. Zatímco dřívější obrázky jej ukazovaly v usedlé bílé a černé barvě, nové jej zobrazují ve stylovějším oranžovém a modrém barevném provedení.

Nové rendery, které zveřejnil známý leakerský web WinFuture.de, nepřekvapivě potvrzují to, co jsme viděli již předtím, tedy že Galaxy A53 5G bude mít plochý displej s ne úplně tenkými rámečky a nahoře uprostřed umístěným kruhovým průstřelem a vystupující obdélníkový fotomodul se čtyřmi senzory.

Galaxy A53 5G bude podle dostupných úniků disponovat Super AMOLED displejem s úhlopříčkou 6,52 palců, rozlišením FHD+ a 120Hz obnovovací frekvencí, čipem Exynos 1200, zadním fotoaparátem s rozlišením 64, 12, 5 a 5 MPx, 32MPx přední kamerkou, poddisplejovou čtečkou otisků prstů, stereo reproduktory, stupněm odolnosti IP68, baterií s kapacitou 5000 mAh a podporou 25W rychlého nabíjení a softwarově by jej měl pohánět Android 12 s nadstavbou One UI 4.0.

Nástupce velmi úspěšného loňského modelu střední třídy Galaxy A52 5G je podle všeho již za dveřmi, představen by měl být příští měsíc.

Související články

Dnes nejčtenější

.