Zavřít reklamu

Koncem minulého roku se spekulovalo, že chystaný telefon Samsung Galaxy A73 5G by mohl podporovat rychlé nabíjení s výkonem 33 W, což by byla v rámci řady Galaxy A novinka. Nyní se však Galaxy A73 5G objevil na webu amerického úřadu FCC (Federální komunikační komise), který něco takového vyvrátil.

Galaxy A73 5G bude podle databáze FCC podporovat rychlé nabíjení s maximálním výkonem 25 W, kterým se nabíjí mnoho dalších modelů řady Galaxy A (a Galaxy M). Jestli bude Samsung k telefonu přibalovat takto výkonnou nabíječku, v tuto chvíli není známo.  Databáze také odhalila, že smartphone bude podporovat Wi-Fi 6 a NFC. Podle posledních testů špičky v podobě řady Galaxy S ale absence rychlého nabíjení zas tak vadit nemusí, protože její přínosy jsou spíše žádné než minimální.

Podle předchozích úniků bude telefon vyšší střední třídy disponovat plochým AMOLED displejem s úhlopříčkou 6,7 palců, rozlišením FHD+ a obnovovací frekvencí 90 nebo 120 Hz, čipsetem Snapdragon 750G, nejméně 8 GB operační a 128 GB vnitřní paměti, 108MPx hlavním fotoaparátem (jako vůbec první model své řady), baterií s kapacitou 5000 mAh, rozměry 163,8 x 76 x 7,6 mm a softwarově by měl být postaven na Androidu 12 a nadstavbě One UI 4.0. Na rozdíl od svého předchůdce bude podle všeho postrádat 3,5mm jack. Představen by měl být v březnu.

Dnes nejčtenější

.