Zavřít reklamu

Včera jsme vás informovali o tom, že displeje novinky Galaxy S22 Ultra trpí zvláštní chybou jejich displeje, kdy se přes ně zobrazuje nevzhledný pruh. S tím, jak už se dostávají tyto telefony stále k více zákazníkům, tak podobné ohlasy také značně sílily. Problém se tedy logicky donesl až k Samsungu, který slíbil jeho nápravu.

Některé varianty modelu Galaxy S22 Ultra s čipsetem Exynos 2200, se kterým budou distribuovány i na tuzemský trh, trpí chybou, která způsobuje, že se v horní části displeje zobrazuje vodorovná rozpixelovaná čára. Tento problém se vyskytuje pouze v případě, že je zařízení nastaveno na rozlišení QHD+ a režim přirozených barev. Zmizí ale, jakmile je barevný režim přepnut na Živý. Právě z tohoto důvodu vyplývá, že se jedná jen o softwarovou chybu. Původní článek si můžete přečíst zde.

Galaxy S22

Moderátor na oficiálním fóru společnosti oznámil, že obdržel od Samsungu zprávu s vyjádřením týkajícího se tohoto problému. Jihokorejská firma zde zmiňuje, že si je chyby vědoma a uvedla, že již pracuje na její opravě. Brzy tedy bude vydána aktualizace softwaru, která to bude řešit. Do té doby Samsung samozřejmě doporučuje všem uživatelům Galaxy S22 Ultra buď snížit rozlišení displeje na Full HD+, nebo přepnout na režim živých barev. Kdy aktualizace vyjde, známo není, nemuselo by to ale trvat nijak dlouho. Když to navíc společnost stihne do pátku, tak si ji budou moci nainstalovat všichni noví uživatelé hned po vybalení telefonu z krabičky, čímž společnost předejde mnoha rozporuplným reakcím.

Nově představené Samsung produkty bude možné zakoupit například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.