Zavřít reklamu

Jak si možná vzpomínáte, přítomnost Samsungu byla na loňském veletrhu MWC (Mobile World Congress) kvůli pandemii koronaviru stoprocentně virtuální. Samsung dnes oznámil, že MWC 2022 se zúčastní taktéž pouze digitálně – jeho stream na oficiálním YouTube kanálu odstartuje 27. února v 7 hodin ráno středoevropského času.

V tuto chvíli není jasné, co Samsung na letošním MWC odhalí, mohl by však představit některé chystané 5G smartphony střední třídy, jako např. Galaxy A53Galaxy M33 nebo Galaxy M23. Je také možné, že se „vytáhne“ s novými softwarovými funkcemi souvisejícími s jeho ekosystémem.

Upoutávka, kterou Samsung zveřejnil na své stránce, ukazuje řadu produktů, jako jsou notebooky, skládací zařízení, chytré hodinky a tablety. Některé z potenciálních softwarových novinek by tak mohly hovořit o lepším softwarovém propojení mezi různými zařízeními.

Největší mobilní veletrh na světě, který se tradičně koná na přelomu února a března ve španělské Barceloně, by letos chtěl přilákat kolem 50 tisíc návštěvníků, více než dvakrát tolik co minulý rok. Celkem by se veletrhu mělo zúčastnit přes 1500 vystavovatelů. Z dalších významných smartphonových výrobců se jej v nějaké formě zúčastní mimo jiné také Xiaomi, Oppo nebo Honor.

Dnes nejčtenější

.