Zavřít reklamu

Samsung každým rokem uvádí na scénu stále dostupnější smartphony s podporou 5G sítí. Loni byl jeho nejlevnějším 5G modelem Galaxy A13 5G a jinak tomu nebude ani letos, jelikož se nyní v databázích Bluetooth a FCC objevil další cenově dostupný 5G telefon.

Nový 5G smartphone Samsungu je v certifikačních dokumentech Bluetooth a FCC uveden pod označením SM-M236B_DS. Z toho vyplývá, že by mohl nést jméno Galaxy M23 5G. Je možné, že bude dostupný i v LTE verzi. Z označení také plyne, že bude disponovat slotem na dvě SIM karty.

I když certifikační dokumenty neodhalily žádné specifikace nového telefonu, lze očekávat, že dostane do vínku Super AMOLED displej s vyšší obnovovací frekvencí, 5G čipset, alespoň 4 GB operační paměti, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0, USB-C port, čtečku otisků prstů, 3,5mm jack, NFC a baterii s kapacitou 5000 mAh nebo vyšší a podporou rychlého nabíjení. O tom, kdy by mohl být odhalen veřejnosti, můžeme v tuto chvíli jen spekulovat, avšak s ohledem na to, kdy byl představen smartphone Galaxy M22, by to mohlo být na podzim.

Související články

Dnes nejčtenější

.