Zavřít reklamu

Před pár týdny jsme vás informovali, že Motorola pracuje na „supervlajce“ s názvem Motorola Frontier, která by mohla konkurovat nové špičkové řadě Samsungu Galaxy S22. V té době byl také zveřejněn její nepříliš kvalitní render. Nyní do éteru pronikla jeho mnohem kvalitnější verze, která ji navíc ukazuje z více úhlů.

Nový render, který pustil do oběhu respektovaný leaker Evan Blass, potvrzuje, že Motorola Frontier bude mít nápadně zakřivený displej s nahoře uprostřed umístěným kruhovým průstřelem a z těla poměrně výrazně vystupující obdélníkový fotomodul, v němž se nacházejí tři senzory. Hlavní fotoaparát je doslova obří, nicméně to má svůj důvod – telefon bude podle všeho prvním, který se bude pyšnit snímačem s rozlišením 200 MPx (mělo by jít o Samsung ISOCELL HP1).

Motorola_Frontier_render_unor
Motorola Frontier

Smartphone se bude podle dostupných úniků chlubit 6,67palcovým POLED displejem s rozlišením FHD+ a vysokou obnovovací frekvencí 144 Hz, (zatím neoznámeným) čipem Snapdragon 8 Gen 1 Plus, 8 nebo 12 GB operační a 128 nebo 256 GB vnitřní paměti,  fotoaparátem s rozlišením 200, 50 a 12 MPx (druhým prý bude „širokáč“ a třetím teleobjektiv s dvojnásobným optickým zoomem), 60MPx přední kamerkou, stereo reproduktory a baterií s kapacitou 4500 mAh a podporou 125W drátového a 50W bezdrátového nabíjení. Softwarově by jej měl pohánět Android 12.

Podle nových neoficiálních informací by Motorola Frontier mohla být představena již v dubnu (předtím se spekulovalo o červenci).

Související články

Dnes nejčtenější

.