Zavřít reklamu

Do éteru pronikly údajné specifikace telefonu Motorola Moto G22. Podle nich nabídne mimo jiné 50MPx fotoaparát, velkou baterii a více než přijatelnou cenu. Mohl by se tak stát konkurencí chystaných cenově dostupných smartphonů Samsungu.

Moto G22 bude podle známého leakera Nilse Ahrensmeiera disponovat 6,5palcovým LCD displejem s rozlišením 720 x 1600 px a obnovovací frekvencí 90 Hz, čipsetem Helio G37, 4 GB operační a 64 GB rozšiřitelné vnitřní paměti, trojitým fotoaparátem s rozlišením 50, 8 a 2 MPx (druhý by měl být „širokáč“ a třetí sloužit jako makro kamerka a zároveň snímač hloubky ostrosti), 16MPx selfie fotoaparátem, baterií s kapacitou 5000 mAh, Androidem 12 a hmotností 185 g.

Motorola_Hawaii+
Nedávno uniklý render telefonu s kódovým označením Motorola Hawaii+, pod kterým se podle některých skrývá právě Moto G22

Telefon se bude údajně prodávat za cenu kolem 200 eur (přibližně 4 900 korun). Za výše zmíněné parametry by šlo o dobrý nákup, nicméně je zde jeden problém, a to v podobě pravděpodobné absence podpory 5G sítí. Ta již není „tabu“ ani v této výkonnostní kategorii, např. chystaný Samsung Galaxy A13 5G bude po přepočtu prodávat jen o několik málo stokorun dráž. V tuto chvíli není známo, kdy by mohl být telefon Moto G22 uvedeno na scénu.

Související články

Dnes nejčtenější

.