Zavřít reklamu

Řada Galaxy S22 představuje v portfoliu Samsungu velkou změnu. Pohání ji 4nm čipsety a chlubí se modelem Ultra, který je v podstatě přejmenovaným Galaxy Note. Změna se týká také kvality zpracování a konstrukce – Samsung v tomto ohledu udělal vše pro to, aby telefony byly co nejodolnější.

Samsung za tímto účelem modely Galaxy S22 osadil ochranou Gorilla Glass Victus+, a také zesílil jejich rám. Všechny modely nové řady používají zmíněnou ochranu z přední i zadní strany, což jim propůjčuje vyšší konstrukční kvalitu, která přesněji odpovídá jejich cenám. Mimochodem, tuto ochranu mají i tablety řady Galaxy Tab S8. Prvními zařízeními Samsungu s označením Armor Aluminum, které tento odolný rám dostaly, byly „skládačky“ Galaxy Z Fold3 a Z Flip3. Pochlubit se jím mohou i tablety Galaxy Tab S8. Rám je mimo jiné odolnější vůči poškrábání.

Díky výše uvedeným změnám by modely Galaxy S22 měly být dosud nejodolnějšími zástupci řady Galaxy S. Abychom nezapomněli, všechny modely jako jejich předchůdci disponují odolností proti vodě a prachu podle standardu IP68, což znamená, že je můžete ponořit do hloubky až 1,5 m po dobu až 30 minut. Shrnuto a podtrženo – fantastická kvalita zpracování. Jistě se také dočkáme četných crash testů, které řečenou odolnost potvrdí, nebo naopak vyvrátí.

Nově představené Samsung produkty bude možné zakoupit například na Alze

Související články

Dnes nejčtenější

.