Zavřít reklamu

Již dnes Samsung uvede na scénu telefony nové vlajkové řady Galaxy S22 a tablety řady Galaxy Tab S8. Jejich představení však kromě formy „obyčejného“ online přenosu proběhne i ve vlastním metaversu Samsungu.

Samsung použije k odhalení telefonů Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra a tabletů Galaxy Tab S8, Tab S8+ a Tab S8 Ultra svůj nově vytvořený metaverse s názvem Decentraland. Účast zahrnuje propojení vaší kryptopeněženky, není to však povinné. Je nicméně pravděpodobné, že Samsung bude mít pro ty, kteří s jeho metaversem své virtuální peněženky spojí, nějaké exkluzivní bonusy.

Jakmile Galaxy Unpacked 2022 odstartuje, budete se moci ve virtuálním vesmíru Samsungu pohybovat pomocí klávesnice a myši a podrobně si prohlížet nejnovější nabídku korejského giganta. V Decentralandu bude dokonce k dispozici generátor postav, který vám umožní přizpůsobit si vzhled vašeho avatara.

Galaxy Unpacked 2022 začíná dnes od 16:00 našeho času. Pokud se akce nebudete chtít účastnit jako avatar v Decentralandu, zde je přehled stránek a sociálních sítí, na kterých ji můžete sledovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.