Zavřít reklamu

Společnost Samsung každoročně pořádá akci Unpacked, na které představuje nejnovější a nejlepší zařízení svých mobilních, a letos i tabletových, řad. Letošní ročník je ale trochu jiný. Je zde totiž další možnost než jen sledování streamu. Kde a kdy se tedy můžete k akci Samsung Unpacked 2022 připojit? V tomto průvodci o tom najdete všechny podrobnosti. 

Nejočekávanější událost roku u společnosti Samsung připadá na 9. února 2022, tedy dnešek. Živý přenos začíná v 16. hodin našeho času. Oproti loňskému roku je Unpacked 2022 o celý měsíc později. V roce 2021 se totiž tato akce konala 14. ledna. Světu zde byly představeny modely Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra v celé své kráse a také sluchátka Galaxy Buds Pro. Letos se očekává nástupce řady S, a to i co se tabletů týče. Sluchátek se pravděpodobně nedočkáme.

Kde sledovat Galaxy Unpacked 2022 

Webové stránky společnosti Samsung 

Jako obvykle bude nejsnazší připojit se k události Samsung Unpacked 2022 na webových stránkách společnosti. Můžete tak učinit na těch českých, ale stream by měl probíhat i na tiskových stránkách.

YouTube 

Vedle webových stránek společnosti Samsung bude přímý přenos z akce zajišťován i kanálem společnosti v rámci platformy na YouTube. Už zde přibyl plánovaný živý přenos, kdy vám na něho postačí kliknout a vyčkat na samotné zahájení. Jak bylo řečeno, to bude v 16 hodin našeho času. Po skončení akce bude v kanálu samozřejmě přítomen i záznam.

Metaverzum 

Letos poprvé bude Samsung hostovat svou akci nejen prostřednictvím YouTube a vlastních webových stránek, ale také prostřednictvím metaverza. Diváci tak mohou zamířit na místo, které Samsung nazývá „Samsung 837X“. Jde o virtuální prostor hostovaný v Decentralandu, kde můžete sledovat nejen 2D podobu akce, ale také prozkoumat zážitkové centrum přítomné v New Yorku, sbírat NFT a plnit úkoly. Pro plnohodnotný zážitek ze Samsungu 837X by uživatelé ale měli připojit svou peněženku MetaMask a vyplnit své přihlašovací údaje. Podle společnosti Samsung uživatelé, kteří se přihlásí jako hosté, totiž nedostanou tak plnohodnotný zážitek, i když zatím není jasné, jaký zážitek zde vlastně Samsung nabídne.

Unpacked

Sociální sítě 

Představení novinek samozřejmě můžete sledovat i na sociálních sítích společnosti podle toho, které sami používáte. Jedná se o následující: 

A co že se očekává? Pokud jste čtenáři našeho webu, tak už určitě víte. Samozřejmě se jedná o řadu Galaxy S22, kdy se netrpělivě čeká zejména na model Ultra, který by měl přinést integrovaný S Pen a nahradit tak řadu Galaxy Note. Z tabletů jde o řadu Tab S8, kde model Ultra přinese obří 14,6“ úhlopříčku displeje, ve které bude přítomen výřez pro dvojici fotoaparátů. Níže najdete odkazy na vydané články, abyste si ještě před akcí mohli udělat dokonalý přehled o tom, co nás čeká a na co se těšit.

Nově představené Samsung produkty bude možné zakoupit například na Alze

Dnes nejčtenější

.