Zavřít reklamu

Už dnes v 16 hodin našeho času představí společnost Samsung své vrcholné modely Galaxy S22 Ultra a Galaxy Tab S8 Ultra. Už včera jsme se mohli podívat na oficiální tiskové fotografie smartphonu, dnes ještě unikla oficiální marketingová videa, která ukazují chystaná zařízení v celé své kráse.  

Oficiální hands-on videa Galaxy S22, Galaxy S22 Ultra a Galaxy Tab S8 Ultra zveřejnil @DemonixLeaks v sociální síti Twitter. V prvním videu jsou zachyceny všechny barevné varianty modelu Galaxy S22, který je nám také ukázán ze všech stran. Následně přijde na řadu model Galaxy S22 Ultra. Vidět můžeme také všechny jeho barevné varianty, zaoblené boky, plochou horní a spodní stranu a samozřejmě také S Pen, stejně jako práci s ním.

Druhé video ukazuje tablet Galaxy Tab S8 Ultra a jeho obrovský displej Dynamic AMOLED 2X i s přítomným výřezem. Vidíme také přibalené pero S Pen, které lze magneticky připevnit na zadní stranu zařízení vedle sestavy fotoaparátu. Uniklé video také ukazuje, jak mohou uživatelé používat Galaxy Tab S8 ve spolupráci s Galaxy S22 pro společnou tvorbu obsahu.

Na videu je také zobrazeno příslušenství pro Galaxy Tab S8 Ultra, a to konkrétně Samsung Keyboard Cover. Podle videa to také vypadá, že společnost pravděpodobně na svých špičkových tabletech, které by měly po vybalení z krabice používat rozhraní One UI 4.1 založené na systému Android 12, vylepšila multitasking.

Nově představené Samsung produkty bude možné zakoupit například na Alze

Související články

Dnes nejčtenější

.