Zavřít reklamu

Spolupráce mezi Samsungem a k-popovou skupinou, která se stala globálním fenoménem, pokračuje i letos. I když přesný rozsah jejich partnerství pro letošní rok zatím není znám, společnost prostřednictvím svého Twitteru informovala, že se BTS ukáže na události Galaxy Unpacked 2022, která je plánována na 9. února a jak všichni víme, tento technologický gigant zde plánuje představit vlajkové řady Galaxy S22 a Galaxy Tab S8. 

BTS (Bangtan Sonyeondan, též zvaní Bangtan Boys, česky Neprůstřelní Skauti) je sedmičlenný boy band z Jižní Koreje založený společností BigHit Entertainment. Všichni členové mají účast na psaní a produkci písní. Původně se stylizovali do hiphopu, ale postupně se vyvinuli a teď už tvoří v širokém množství žánrů. Představili se už na dřívějších akcích Samsungu, jako třeba Galaxy Unpacked 2021, kde byla představena řada S21.

S22

Na rozdíl od předchozích let zde ale Samsung nevydal fialový model Galaxy S21 BTS Edition. Místo toho společnost pozvala členy BTS, aby si vyzkoušeli její nejnovější zařízení a v podstatě využili svůj vliv k propagaci vlajkových telefonů. Proto se ani neví, zda Samsung letos nějakou Galaxy S22 BTS Edition vydá, protože společnost vlastně kromě toho, že se skupina nějakým způsobem do představování novinek zapojí, nic jiného neprozradila.

 

Vyjma nějakého pěveckého kousku však společnost hudebníky pozve alespoň k rozbalení nejnovějších telefonů a tabletů pěkně na kameru. Videa z rozbalování a reakcí členů BTS se totiž z marketingového hlediska ukázala být pro mobilní byznys společnosti Samsung velmi úspěšná, takže není divu, že spolupráce pokračuje i letos. To navíc také proto že BTS získávají stále větší popularitu a tím i dosah.

Související články

Dnes nejčtenější

.