Zavřít reklamu

Už ve středu Samsung uvede na scénu novou vlajkovou řadu Galaxy S22. O ní zejména v posledních týdnech pronikly do éteru prakticky všeodhalující leaky, takže nás v den představení řady těžko může něco překvapit. Samsung to dobře ví, a tak se rozhodl Galaxy S22 již nijak neskrývat.

Samsung na své facebookové stránce nyní zveřejnil oficiální obrázek modelů S22+ a S22 Ultra. Podobný obrázek je v těchto dnech k vidění i ve výloze mobilního operátora AT&T v USA.

I když korejský technologický gigant před časem pohrozil, že v boji proti únikům o dosud nepředstavených produktech bude důslednější, alespoň v případě Galaxy S22 přišla tato snaha naprosto vniveč. První leaky jsme zaznamenali již v polovině loňského roku, přičemž jejich intenzita se zvýšila na jeho konci a zejména začátkem roku nového. V tuto chvíli tak již víme vše od specifikací přes design po možnou cenu jednotlivých modelů řady.

Nejzajímavějším z celé řady bude pro mnohé fanoušky korejské značky model S22 Ultra, který nabídne integrovaný stylus, a který se má stát nepřímým nástupcem oblíbené řady Galaxy Note. Řada Galaxy S22 bude představena 9. února, přímý přenos začíná v 16:00 našeho času.

Související články

Dnes nejčtenější

.