Zavřít reklamu

I když Samsung začal před několika dny vypouštět na první zařízení únorový bezpečnostní patch, stále pokračuje ve vydávání bezpečnostní záplaty za minulý měsíc. Jejím posledním adresátem je předloňský telefon nižší střední třídy Galaxy A41.

Nová aktualizace pro Galaxy A41 nese firmwarovou verzi A415FXXU1CVA3 a v tuto chvíli je distribuována v Rusku. Do dalších zemí by se měla rozšířit v několika následujících týdnech.

Pro připomenutí – lednový bezpečnostní patch přinesl celkem 62 oprav, z toho 52 od Googlu a 10 od Samsungu. Vulnerability nalezené ve smartphonech Samsungu zahrnovaly mimo jiné nesprávnou sanitizaci příchozí události, nesprávnou implementaci bezpečnostní služby Knox Guard, nesprávnou autorizaci ve službě TelephonyManager, nesprávné zacházení s výjimkami v ovladači NPU nebo ukládání nechráněných dat ve službě BluetoothSettingsProvider.

Galaxy A41 byl uveden na trh v květnu roku 2020 s Androidem 10. Necelý rok poté obdržel aktualizaci s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3.1. Někdy v polovině letošního roku by měl dostat Android 12, což bude jeho poslední systémový upgrade.

Související články

Dnes nejčtenější

.