Zavřít reklamu

O chystané vlajkové řadě Samsungu Galaxy S22 v tuto chvíli víme z posledních masivních úniků v podstatě všechno, a to včetně designu, specifikací, paměťových konfigurací, možných cen nebo startu předobjednávek. Zdá se však, že ohledně řady je stále co „leakovat“ – do éteru nyní unikly obrázky oficiálních pouzder pro modely S22 a S22 Ultra.

Rendery, které pustil do oběhu twitterový účet TechInsider, ukazuje Galaxy S22 a Galaxy S22 Ultra v pouzdrech Standing Cover, Clear Standing Cover, Silicon Cover, Clear Cover a Clear Protective Cover.

Je také pravděpodobné, že Samsung bude nabízet pro Galaxy S22 Ultra kožené kryty a pouzdra Smart LED View. Vzhledem k tomu, že k telefonu bude přibalováno dotykové pero S Pen, pro něž bude mít nejvyšší model řady vyhrazený slot, korejský smartphonový obr možná na trh neuvede silikonové pouzdro s S Penem.

Jak jistě dobře víte, řada Galaxy S22 bude představena již 9. února, přičemž objednávky pro jednotlivé modely se otevřou krátce poté. Kvůli přetrvávající globální čipové krizi se nyní objevily spekulace, že modely S22 a S22+ by se mohly zpozdit.

Související články

Dnes nejčtenější

.