Zavřít reklamu

Samsung představí řadu Galaxy S22 už 9. února, a to v rámci své akce Unpacked 2022. Přestože by měly být předobjednávky na novinky řady Galaxy S22 spuštěny okamžitě, dodání základních modelů se možná prodlouží. Podle nové zprávy by jediným dostupným modelem měla být paradoxně Ultra, na kterou jsme však měli původně čekat až tři měsíce. 

Ano, informace ohledně dostupnosti jednotlivých modelů připravované řady Galaxy S22 jsou značně matoucí. Původně totiž přicházely zprávy o tom, že pokud nebudete v předobjednávkách patřičně důslední, počkáte si na Galaxy S22 Ultra klidně i tři měsíce. Nicméně nová zpráva od uznávaného analytika Jona Prossera (@jon_prosser) však nečekaně tvrdí něco zcela jiného. Konkrétně tedy, že model Galaxy S22 Ultra bude k dispozici již 25. února, zatímco distribuce základních modelů Galaxy S22 a Galaxy S22+ se opozdí o několik týdnů.

Zpoždění dostupnosti nižších modelů mají prý na svědomí problémy v dodavatelském řetězci. Na trh by se měly dokonce dostat až 11. března. Je to ale poměrně problém, protože se jedná právě o levnější modely, tedy ty pro uživatele značně dostupnější. Nedá se předpokládat, že ten, kdo by měl spadeno na S22 či S22+ by sáhl po Ultře, nejen vzhledem k funkcím, které třeba nevyužije, ale i razantně vyšší ceně, kdežto ten, kdo o ni má skutečně zájem, si ochotně počká. První zprávy informující o nedostupnosti Ultry oproti základním modelům tak mohly být pro mnohé o poznání přívětivější než ty aktuální.

Související články

Dnes nejčtenější

.