Zavřít reklamu

Vivo chystá po delší odmlce nový model spadající do jeho technologicky inovativní řady NEX. NEX 5 by měl lákat mimo jiné na obří 7palcový AMOLED displej, 5x periskopický zoom nebo velice rychlé nabíjení.

Potenciální konkurent nejen Samsungu Galaxy S22 bude podle neoficiálních informací také disponovat rozlišením displeje 2K a obnovovací frekvencí 120 Hz, nejnovějším vlajkovým čipem Qualcommu Snapdragon 8 Gen 1, 8 nebo 12 GB operační a až 512 GB interní paměti, čtverným fotoaparátem s puncem značky Zeiss, ultrasonickou poddisplejovou čtečkou otisků prstů, stupněm krytí IP68, čipem NFC, lineárním vibračním motorem, infračerveným portem, baterií s kapacitou 5000 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 80 W, rozměry 168,5 x 76,5 x 9,2 mm a poměrně vysokou hmotností 221 g.

Spolu s údajnými specifikacemi se v éteru také objevily první rendery telefonu – do oběhu je pustil web EQUAL LEAKS. Vyplývá z nich, že displej bude mít po stranách výrazné zakřivení, zcela minimální rámečky a nahoře uprostřed umístěný kruhový průstřel pro selfie kamerku. Zadní straně pak dominuje velký kruhový fotomodul se čtyřmi čočkami.

Vivo NEX 5 by měl být představen někdy v prvním kvartálu letošního roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.