Zavřít reklamu

S tím, jak se blíží představení příští vlajkové řady Samsungu Galaxy S22, stoupá i frekvence leaků. Ten nejnovější má podobu patrně zatím nejkvalitnějších renderů všech modelů řady.

Nové rendery, které zveřejnil známý leaker Evan Blass, ukazují Galaxy S22, Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra ve všech barvách – první dva zmíněné v černé, bílé, zelené a růžově zlaté a model Ultra v černé, bílé, zelené a bronzové.

Obrázky jinak potvrzují to, co jsme viděli již dříve, tedy že modely S22 a S22+ budou mít plochý displej s tenkými symetrickými rámečky a nahoře uprostřed umístěným malým kruhovým průstřelem, stejně jako trojitý fotoaparát na zádech. Model S22 Ultra má pak po stranách displej zakřivený, hrany ale ostré, přičemž zadní strana obsahuje pět samostatných čoček fotoaparátu. Samsung nedávno nepřímo potvrdil, že nejvyšší model bude nástupcem řady Galaxy Note.

Všechny modely budou pohánět čipy Snapdragon 8 Gen 1 nebo Exynos 2200 (většina trhů by měla dostat varianty s prvním zmíněným, Evropa s druhým) a mít displej typu Dynamic AMOLED s obnovovací frekvencí 120 Hz. Více se o každém modelu můžete dozvědět v našem samostatném článku.

Korejský technologický gigant také potvrdil, že řada Galaxy S22 bude uvedena na scénu 9. února.

Související články

Dnes nejčtenější

.