Zavřít reklamu

Asi bude ještě dlouhou dobu trvat, než majitelé iPhonů budou vnímat uživatele androidových zařízení jinak než „zelené bubliny“. Plný port aplikace iMessage zůstává vzdáleným snem, nicméně nyní je alespoň možné reagovat na jednotlivé zprávy z aplikace Applu.

Web 9to5Google nyní potvrdil, že reakce na zprávy iMessage odeslané uživatelem Androidu se nyní zobrazují správně na obou zařízeních. Má to však několik „ale“ – jednak je možné jako reakce použít jen několik emoji (mnohem méně, než umožňuje Telegram) a za druhé se zdá, že ne všechny emotikony se zobrazují tak, jak mají. To lze nicméně připsat tomu, že novinka se nachází v raném stadiu implementace.

Ve výchozím nastavení Android zařízení je nová funkce zapnutá. Pokud byste ji chtěli vypnout, jděte v rámci Zpráv do Nastavení> Pokročilé a vypněte možnost Zobrazovat reakce z iPhonu jako emoji (Show iPhone reactions as emoji). Funkce je v současnosti stále ve fázi beta a do budoucí verze Zpráv se pravděpodobně dostane prostřednictvím OTA aktualizace. Kdy to ale bude, není v tuto chvíli jasné.

Související články

Dnes nejčtenější

.