Zavřít reklamu

K dispozici je nová aktualizace pro populární chatovací aplikaci Telegram. Verze 8.5 přináší například snadnější vytváření nálepek z videí nebo nové reakce na zprávy.

Telegram umožňuje vytvářet nálepky z videí již nějakou dobu. Nyní je však možné k jejich vytváření použít videoformát WEBM. Je nicméně nutné, aby velikost souboru neměla více než 512 KB (a splnit další podmínky, které jsou uvedeny zde). Telegram 8.5 také přináší možnost importovat nálepky z jiných chatovacích aplikací.

Vylepšení se dočkaly i reakce na zprávy. „Reagující“ emotikony jsou nyní interaktivní a uživateli po klepnutí na ně ukáží malou animaci. Nová aktualizace též do aplikace přidává pět nových takto použitelných emoji. Použít vlastní však stále není možné. Kromě toho update přináší nové animace pro některé emoji posílané v soukromých chatech. Klepnutím na ně se ukáže celoobrazovková animace, kterou si mohou prohlédnout obě strany, pokud jsou současně online.

Dalšími novinkami ve verzi 8.5 jsou nové navigační funkce, jež umožňují procházet poslední chaty dlouhým stisknutím tlačítka Zpět, vylepšená kvalita hovorů či opravy několika menších chyb. Aplikaci můžete stahovat zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.