Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek asi víte, Google i přes spekulace z konce minulého roku o jeho zrušení podle všeho stále pracuje na svém prvním skládacím smartphonu. Už by se však neměl jmenovat Pixel Fold, nýbrž Pixel Notepad. Nyní do éteru unikla jeho údajná přesná cena.

Již dříve jsme informovali, že Pixel Notepad by měl stát méně než 1 799 dolarů. Podle nového leaku to bude mnohem méně, konkrétně 1 399 dolarů (zhruba 30 400 korun). Připomeňme, že právě za 1 799 dolarů se prodává aktuální vlajková „skládačka“ Samsungu Galaxy Z Fold3.

První ohebný telefon Googlu by měl jinak do vínku dostat 7,6palcový OLED displej s technologií LTPO podporující variabilní obnovovací frekvenci s maximem 120 Hz (údajně z dílny Samsungu), vlastní čipset Google Tensor, který americký technologický gigant poprvé použil v telefonech řady Pixel 6, duální fotoaparát s rozlišením 12,2 a 12 MPx (používaný v Pixelech 2. až 5. generace), dvě selfie kamerky s rozlišením 8 MPx (jedna na vnitřním, druhá na vnějším displeji) a podobné rozměry jako Oppo Find N.

Zařízení by mělo být uvedeno na scénu někdy v letošním roce, pravděpodobně v jeho druhé polovině.

Související články

Dnes nejčtenější

.