Zavřít reklamu

Zhruba před měsícem Samsung a kanál Discovery vypustily do světa krátký dokument nazvaný Eye to Eye With a Tiger, který byl kompletně natočen pomocí smartphonu Galaxy S21 Ultra. Nyní se Samsung se svou vlajkovou lodí vydal do přírody znovu, tentokrát za účelem předvedení schopností aplikace Expert RAW, určené pro profesionální fotografy.

Aplikace Expert RAW pořizuje 16bitové soubory RAW s integrovaným profilem pro fotoeditor Lightroom a užitečným tlačítkem pro exportování souborů do něj.

Manuální ovládání, které aplikace nabízí, je v některých scénách videa, natočeného fotografem divoké přírody Shaazem Jungem, zásadní. Jedná se například o zaostření na malého pavouka visícího na pavučině za pomoci funkce focus peaking. Manuální zaostření umožňují všechny čtyři zadní fotoaparáty.

Jak jsme před nedávnem informovali, korejský technologický gigant má ještě tento týden vydat pro aplikaci update, který přinese zlepšení výkonu a opravu známých chyb, jako je např. chybná informace o rychlosti závěrky při pořizování snímků s dlouhým expozičním časem. Pokud jste majiteli Galaxy S21 Ultra, aplikaci si můžete stáhnout zde.

Dnes nejčtenější

.