Zavřít reklamu

S blížícím se datem představení telefonů příští vlajkové řady Samsungu Galaxy S22 se v éteru objevuje stále více úniků. Díky nim o Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra víme prakticky vše potřebné. Nyní tu je další leak, který tentokrát prozrazuje jejich uvedení do prodeje.

Podle twitterového účtu TechInsider (dříve známého pod názvem SnoopyTech) se řada Galaxy S22 dostane do obchodů 25. února, což potvrzuje některé starší spekulace. Dodejme, že některé novější úniky se zmiňují o 24. únoru. Vzhledem k tomu, že leaker skrývající se pod tímto účtem pustil do oběhu za posledních několik let mnoho leaků, které se poté ukázaly být pravdivými, je pravděpodobnější ono pozdější datum.

TechInsider neuvádí, kdy bychom se měli dočkat představení řady, podle dřívějších úniků to však bude 8. nebo 9. února s tím, že ještě týž den by se měly otevřít předobjednávky.

Všechny modely podle všeho dostanou do vínku nejnovější vlajkový čipset Qualcommu Snapdragon 8 Gen 1 a tento týden nově představený špičkový čip Samsungu Exynos 2200. Více se o Galaxy S22 můžete dozvědět v našem samostatném článku.

Související články

Dnes nejčtenější

.