Zavřít reklamu

Jen pár dní poté, co unikl tiskový render Samsungu Galaxy S22+, se do éteru dostaly jeho další oficiální obrázky. Tentokrát jej ukazují ve více barvách a z více úhlů.

Rendery, které zveřejnil web MySmartPrice, ukazují Galaxy S22+ celkem ve čtyřech barvách – černé, bílé, růžově zlaté a zelené. Jinak potvrzují to, co jsme viděli již předtím, tedy že telefon bude disponovat plochým displejem s nahoře uprostřed umístěným malým kruhovým výřezem a tenkými symetrickými rámečky a trojitým fotoaparátem umístěným v modulu podobném tomu, který najdeme na modelech řady Galaxy S21.

Web kromě toho potvrdil některé dříve spekulované specifikace telefonu – do vínku by měl dostat AMOLED displej s velikostí 6,55 palců, rozlišením FHD+ a vrcholovým jasem 1750 nitů, čipy Snapdragon 8 Gen 1 a Exynos 2200, 50MPx hlavní snímač, 10MPx přední kamerku, baterii s kapacitou 4500 mAh a podporou 45W rychlého nabíjení a Android 12 s nadstavbou One UI 4.0.

Příští vlajková řada Samsungu Galaxy S22, zahrnující ještě modely S22 a S22 Ultra, by měla být uvedena na scénu již brzy, konkrétně 8. února, a do prodeje se údajně dostane 24. února.

Související články

Dnes nejčtenější

.