Zavřít reklamu

Poté, co Samsung vydal aktualizaci s finální verzí Androidu 12/One UI 4.0 na telefony řad Galaxy S21, Galaxy S20 a Galaxy Note 20 a skládací smartphony Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 a Galaxy Z Fold 2, ji nyní začal vypouštět i na modely řady Galaxy S10.

Nová aktualizace pro Galaxy S10e, S10 a S10+ nese firmwarovou verzi G97xFXXUEGULB a v tuto chvíli je distribuována v Německu. Do dalších zemí by se měla rozšířit v následujících dnech.

Pokud jste majitelem některého z modelů Galaxy S22 a momentálně se nacházíte v Německu, můžete zkontrolovat dostupnost nové aktualizace otevřením Nastavení, zvolením možnosti Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Řada Galaxy S10 byla uvedena na trh v březnu roku 2019 s Androidem 9 a ještě týž rok obdržela aktualizaci s Androidem 10. V lednu loňského roku dostala update s Androidem 11/One UI 3.0, o několik týdnů později na ni dorazila nadstavba One UI 3.1 a v létě pak One UI 3.1.1. Podle aktualizačního plánu Samsungu z léta loňského roku obdrží telefony řady ještě jednu velkou systémovou aktualizaci.

Související články

Dnes nejčtenější

.