Zavřít reklamu

Zájemci v České republice si už od dnešního dne, pátku 8. března, mohou koupit nejnovější vlajkové lodi řady Galaxy S – smartphony S10+, S10 a S10e, ve volném prodeji i u mobilních operátorů.

Nová řada Galaxy S10 byla navržena s ohledem na specifické potřeby dnešního trhu se smartphony, a umožňuje spotřebitelům dělat více věcí, které jsou pro ně důležité. Každý z nových modelů nabízí novou generaci zážitků v kategoriích, které jsou pro spotřebitele nejdůležitější: revoluční inovace týkající se displeje, fotoaparátu a výkonu.

Galaxy S10+ potěší zejména spotřebitele, kteří se spokojí jen s takovým zařízením, které je doslova naplněné funkcemi, protože posouvá na novou úroveň prakticky všechny parametry – počínaje displejem, přes fotoaparát až po výkon. Galaxy S10e byl vytvořen pro ty, kteří chtějí získat všechny nezbytné atributy prémiového smartphonu v kompaktním přístroji s plochým displejem. Řada Galaxy S10 přichází se zcela novým Dynamic AMOLED displejem, fotoaparátem nové generace a inteligentně řízeným výkonem. Spotřebitelům nabízí více možností a nastavuje v oblasti smartphonů nový standard.

Související články

Dnes nejčtenější

.