Zavřít reklamu

Galaxy Z Flip 3 je zcela zaslouženě nejprodávanějším ohebným telefonem na světě. Jako jedna z prvních „skládaček“ disponuje odolností proti vodě a nese také příznivou cenovku pod 1 000 dolarů (u nás je možné ji sehnat již zhruba za 23 tisíc korun). Nyní magazín TIME ohebné véčko Samsungu vyhlásil jedním z nejlepších vynálezů roku 2021.

Galaxy Z Flip 3 si našel místo na seznamu The Best Inventions of 2021 magazínu TIME. Publikace ocenila zejména jeho živý 6,7palcový 120Hz OLED displej a větší (1,98palcový) sekundární displej pro prohlížení notifikací. Pochválila také Samsung, že snížil cenu ohebných telefonů pod psychologickou hranici 1 000 dolarů.

TIME uvedl, že „cenovka 999 dolarů činí z Galaxy Z Flipu 3 první mainstreamový telefon s ohebným displejem, jehož cena je nižší než 1 000 dolarů, čímž se stal přímou konkurencí špičkových modelů iPhonu“.

Třetí Flip je cenově nejdostupnější „ohýbačkou“ letošního roku. Disponuje čipsetem Snapdragon 888, 8 GB operační paměti, 128 GB vnitřní paměti, voděodolností podle standardu IPX8, duálním fotoaparátem s rozlišením 12 MPx, čtečkou otisků prstů, stereo reproduktory, podporou bezdrátového nabíjení a Androidem 12.

Samsung v současnosti na poli ohebných telefonů v podstatě nemá konkurenci, nicméně to by se mohlo zanedlouho změnit, jelikož své nové nebo první „skládačky“ chystají giganti Xiaomi, Huawei, Oppo nebo Vivo.

Související články

Dnes nejčtenější

.