Zavřít reklamu

Minulý týden jsme informovali, že již brzy by mohlo nabídnout ochranu proti vodě a prachu více levnějších smartphonů Samsungu. Zmínili jsme také, že jedním z nich zřejmě bude chystaný Galaxy A33 5G. Nyní do éteru pronikla informace, jakým konkrétním stupněm krytí bude disponovat.

Podle zdrojů webu SamMobile bude mít Galaxy A33 5G stupeň odolnosti IP67. To znamená, že přežije ponoření do vody do hloubky až 1 metru po dobu až 30 minut a bude zcela chráněn proti prachu. Tato certifikace není „na papíře“ tak dobrá jako IP68, kterou nabízejí vlajkové lodě Samsungu, v praxi je však naprosto dostatečná. S trochou nadsázky můžeme říci, že i při sledování ufc online zvládne telefon nějaké to polití pivem v zápalu emocí.

Galaxy A33 5G podle dosavadních úniků dostane do vínku Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,4 palců, rozlišením FHD+ a kapkovitým výřezem, čtverný fotoaparát s 64MPx hlavním snímačem, baterii s kapacitou 5000 mAh a podporou 15W nabíjení a rozměry 159,7 x 74 x 8,1 mm. Nabízet se bude údajně v černé, bílé, světle modré a oranžové barvě a oproti předchůdci Galaxy A32 (5G) by měl postrádat 3,5mm jack. Uveden na scénu by mohl být začátkem příštího roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.