Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání listopadového patche na další zařízení. Jedním z jeho posledních příjemců je odolný smartphone Galaxy Xcover 5.

Nová aktualizace pro Galaxy Xcover 5 nese firmwarovou verzi G525FXXS4AUK4 a v tuto chvíli je distribuována v Argentině. Do dalších zemí by se měla rozšířit v následujících dnech.

Listopadová záplata zahrnuje opravy Googlu pro tři kritické vulnerability, 20 vysoce nebezpečných zranitelností a dva středně nebezpečné exploity a také opravy 13 vulnerabilit nalezených ve smartphonech a tabletech Galaxy, z nichž jednu Samsung označil jako kritickou, jednu jako vysoce nebezpečnou a dvě středně nebezpečné. Záplata též opravuje 17 chyb, které se netýkají zařízení Samsungu. Korejský technologický obr rovněž opravil závažnou chybu, která způsobovala nezabezpečené ukládání citlivých informací v Property Settings, čímž útočníkům umožňovala bez oprávnění číst hodnoty ESN (Emergency Services Network). Kromě toho patch vyřešil chyby způsobené chybějícími či nesprávnými vstupními kontrolami v HDCP a HDCP LDFW, což útočníkům umožňovalo přepsat modul TZASC (TrustZone Adress Space Controller) a tím ohrozit zabezpečenou oblast hlavního procesoru TEE (Trusted Execution Environment).

Galaxy Xcover 5 byl uveden na trh letos v březnu s Androidem 11 a nadstavbou One UI 3 a v budoucnu by měl dostat minimálně dva systémové upgrady.

Dnes nejčtenější

.