Zavřít reklamu

Do éteru pronikl údajný harmonogram výroby některých ještě neoznámených produktů Samsungu. Podle tohoto plánu se do výroby chystají čtyři modely tabletové řady Galaxy Tab S8, dva levnější tablety, tři modely notebooku, chytré hodinky Galaxy Watch 5 a sluchátka Galaxy Buds Live 2 a Buds Pro 2.

Galaxy Tab S8, Tab S8+ a Tab S8 Ultra údajně vstoupí do hromadné výroby v 1. kvartálu roku 2022. Model Galaxy Tab S8 Lite by se však na výrobní pásy neměl dostat dříve než ve 3. kvartálu.

Samsung také podle všeho plánuje výrobu nových modelů cenově dostupných tabletů Galaxy Tab A7 Lite a Tab A8, a to v průběhu celého příštího roku.

Pokud jde o notebooky, korejský technologický obr chce podle uniklého harmonogramu na začátku druhého čtvrtletí 2022 začít vyrábět novou generaci notebooků Galaxy Book Pro a Pro 360.

Co se týče chytrých hodinek, Samsung chce podle všeho nástupce letošních Galaxy Watch 4 do produkce uvést ve třetím kvartálu příštího roku. Galaxy Watch 5 by mohly v roce 2022 doprovodit dvoje bezdrátová sluchátka – Galaxy Buds Pro 2 by do výroby měly vstoupit ve druhém čtvrtletí a nástupce sluchátek Galaxy Buds Live v následujícím kvartálu.

V harmonogramu se také uvádí, že Samsung v příštím roce plánuje vyrobit celkem 33,6 milionu tabletů Galaxy, 7,4 milionu notebooků Galaxy Book a Chromebook Go, 19 milionů kusů hodinek Galaxy Watch 5 a 23 milionů párů sluchátek Galaxy Buds Pro 2 a Buds Live 2.

Je třeba připomenout, že harmonogram není oficiální, a i pokud je přesný, výrobní plány se mohou ještě změnit, zejména s ohledem na přetrvávající globální čipovou krizi. Berte jej tedy s rezervou.

Související články

Dnes nejčtenější

.