Zavřít reklamu

Do éteru pronikly první rendery telefonu Samsung Galaxy A53 5G, nástupce jednoho z letošních nejpopulárnějších smartphonů korejského technologického obra Galaxy A52. Už při letmém pohledu na obrázky je možné konstatovat, že Galaxy A53 5G se od Galaxy A52 bude lišit jen velmi málo.

Galaxy A53 5G bude podle renderů, které zveřejnil web digit.in, disponovat plochým displejem s nahoře uprostřed umístěným průstřelem a čtverným fotoaparátem na zádech. Oproti Galaxy A52 by však měl mít o něco tenčí horní a postranní rámečky. Další menší změnou je to, že zadní panel je nyní zcela plochý a nezakřivuje se kolem hran (samotné rohy však zakřivené jsou). Záda jsou pravděpodobně plastová, podle všeho však mají matnou povrchovou úpravu.

Podle dostupných neoficiálních informací dostane telefon do vínku 120Hz AMOLED displej, odlehčenou verzi chystaného vlajkového čipu Samsungu Exynos 2200, 64MPx hlavní fotoaparát, a jak z názvu vyplývá, podporu 5G sítí. Dostupný prý bude minimálně ve čtyřech barvách – černé, bílé, světle modré a oranžové. Uveden na scénu by mohl být v březnu příštího roku (pokud tedy budeme vycházet z toho, že Galaxy A52 byl představen letos v březnu).

Související články

Dnes nejčtenější

.